Berlín

18.4.1945 - 2.5.1945

Mapa scenaria:



Při najetí myší na objekt (město, řeka, moře, ...) se zobrazí jeho název

Parametry bitvy:

15 kol, 1 den/kolo
Verze: AGPG, Startující strana: Spojenci
Státy Spojenců:   SSSR
Státy Osy:           Německo
Spojenci:    útočí
Osa:           brání
Zkušenost nakoupených jednotek Spojenců:    
Zkušenost nakoupených jednotek Osy:            
Časová náročnost bitvy:    31.09 %
(součin počtu jednotek a tahů vztažený na rozdíl mezi nejkratší a nejdelší bitvou)
Počet jednotek Spojenců:
86, z toho 30 jádrových a 56 posil
21 jednotek je leteckých, 0 námořních a 65 pozemních
0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech
Transporty letecké/námořní:
Spojenci - Osa


4/0 - 0/0
Počet jednotek Osy:
100 jednotek
3 jednotek je leteckých, 0 námořních a 97 pozemních
0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech

Prestiž + nárůst:
Spojenci / Osa


1000 + 0 / 552 + 101
Počet slotů Spojenců:
87 slotů, z toho 30 jádrových slotů a 57 slotů pro posily
- na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 1 jednotek
   (0 jádrových + 1 posil)
Počet slotů Osy:
101 slotů
- na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 1 jednotek

Podmínky vítězství:

Rozhodující strategické body: Torgava (9,43)
Velké vítězství: dobýt vše do konce bitvy
Malé vítězství: dobýt do konce bitvy vše kromě Torgavy

Dotace za Velké vítězství: 600
Dotace za Malé vítězství: 400

Turnajová utkání této bitvy:

celkem zápasů: 5
Turnaj Etapa OSA x Spojenci Už se začalo hrát? Report Vítězný save
1 6 Benny x Kstavkdohráno 12.05.2003, vítězství SpojencůZDEZDE
3 6 Papik x Vesepdohráno 14.02.2006, vítězství OsyZDEZDE
4 3 Pospechbuh x Eisenwolf, Fenixdohráno 05.08.2008, vítězství OsyZDEZDE
4 3 Eisenwolf, Fenix x Pospechbuhdohráno 04.08.2008, vítězství OsyZDEZDE
Přijímač Springfield x Seppdohráno 13.01.2003, vítězství OsyZDEZDE

Seznam použitých názvů:

Beeksow
Beelitz
Berlín
Bernau
Brandenburská brána
Eberswalde
Eisenhuttenstadt
Finsterwalde
Forst
Frankfurt nad Odrou
Furstenwalde
Guben
Hoyerswerde
Chotěbuz
Juttebog
Ketzin
Kustrin
Lubben
Luckau
Lužická Nisa
Markish Buchholz
Postupim
Protzel
Reichstag
Řeka Labe
Řeka Odra
Řeka Schops
Řeka Spréva
Řeka Varta
Seelow
Schlieben
Tiergarten
Torgava
Triebel
Zossen