Sevastopol
7.6.1942 - 23.6.1942
Mapa scenaria:
|
|
Mapa původního scenaria:
|
|
Parametry bitvy:
17 kol, 1 den/kolo Verze: PGCZ, Startující strana: Osa |
|
Státy Osy: Německo, Rumunsko Státy Spojenců: SSSR |
|
Osa: útočí Spojenci: brání |
|
Zkušenost nakoupených jednotek Osy: Zkušenost nakoupených jednotek Spojenců: |
|
Časová náročnost bitvy: 18.51 % (součin počtu jednotek a tahů vztažený na rozdíl mezi nejkratší a nejdelší bitvou) |
|
Počet jednotek Osy: 41 jednotek, z toho 35 jádrových a 6 posil 7 jednotek je leteckých, 0 námořních a 34 pozemních 0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech |
Transporty letecké/námořní: Osa - Spojenci 3/0 - 2/0 |
Počet jednotek Spojenců: 61 jednotek 6 jednotek je leteckých, 3 námořních a 52 pozemních 0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech |
Prestiž + nárůst: Osa / Spojenci 1232 + 0 / 1491 + 63 |
Počet slotů Osy: 42 slotů, z toho 36 jádrových slotů a 6 slotů pro posily - na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 1 jednotek (1 jádrových + 0 posil) |
|
Počet slotů Spojenců: 63 slotů - na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 2 jednotek |
Velké vítězství: | Všechny strategické cíle je nutné dobýt nejpozději do 14. tahu |
Malé vítězství: | Všechny strategické cíle je nutné dobýt nejpozději do posledního tahu |
Dotace za Velké vítězství: | 500 |
Dotace za Malé vítězství: | 200 |
Turnajová utkání této bitvy:
celkem zápasů: 4Turnaj | Etapa | OSA x Spojenci | Už se začalo hrát? | Report | Vítězný save |
1 | 3 | Jendelínek x OTK | dohráno 19.03.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE |
3 | 3 | Tanner x Vesep | dohráno 19.06.2004, vítězství Osy | ZDE | ZDE |
Přijímač | 666 x Stovka | dohráno 30.05.2006, vítězství Osy | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Hartmann x Delandel | dohráno 28.10.2020, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE |
Balaklava Bartenevka Belbok Čerkez Kermen Džanšlej Inkerman Jucharina Kadykovka Kamyšly Komary Letiště Ljubimuka Mekenziery Mekenzija Michaili Nikolajevka Novyj Šuli Omega Otradny Řeka Alma Sevastopol Verchne Čogan |
Seznam použitých ORIGINÁLNÍCH názvů
Airfield Alma River Balaklava Bartenevka Belbok (správně Belbek) Dzhanshley Cherkez Kermen Inkerman Kadykovka Kamyshly Komary Lyubimuka (správně Lyubimovka) Mekenziery (správně Mekenzievy Gory st.) Mekenziya Mikhaili Nikoaevka Novyi Shuli (správně Novye Shuli) Omega Otradny Sevastopol Verkhne Chogan Yukharina (správně Yukharina Balka) |