Market-Garden

18.9.1944 - 25.9.1944

Mapa scenaria:



Při najetí myší na objekt (město, řeka, moře, ...) se zobrazí jeho název

Parametry bitvy:

16 kol, 2 kola/den
Verze: PGCZ, Startující strana: Osa
Státy Osy:           Německo
Státy Spojenců:   Velká Británie, USA, Polsko, Holandsko
Osa:           brání
Spojenci:    útočí
Zkušenost nakoupených jednotek Osy:            
Zkušenost nakoupených jednotek Spojenců:    
Časová náročnost bitvy:    23.39 %
(součin počtu jednotek a tahů vztažený na rozdíl mezi nejkratší a nejdelší bitvou)
Počet jednotek Osy:
60 jednotek, z toho 46 jádrových a 14 posil
5 jednotek je leteckých, 0 námořních a 55 pozemních
0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech
Transporty letecké/námořní:
Osa - Spojenci


3/0 - 6/0
Počet jednotek Spojenců:
74 jednotek
11 jednotek je leteckých, 0 námořních a 63 pozemních
0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech

Prestiž + nárůst:
Osa / Spojenci


2012 + 61 / 564 + 0
Počet slotů Osy:
61 slotů, z toho 47 jádrových slotů a 14 slotů pro posily
- na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 1 jednotek
   (1 jádrových + 0 posil)
Počet slotů Spojenců:
75 slotů
- na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 1 jednotek

Podmínky vítězství:

Rozhodující strategické body: (10,7) Arnhem I, (11,6) Arnhem II, (15,11) Nijmegen
Velké vítězství: udržet oba Arnhemy a Nijmegen
Malé vítězství: udržet oba Arnhemy

Dotace za Velké vítězství: 500
Dotace za Malé vítězství: 200

Turnajová utkání této bitvy:

celkem zápasů: 5
Turnaj Etapa OSA x Spojenci Už se začalo hrát? Report Vítězný save
4 3 mjm169 x Trefegddohráno 04.07.2008, vítězství OsyZDEZDE
4 3 Trefegd x mjm169dohráno 04.07.2008, vítězství OsyZDEZDE
4 3 Wittmann x Fidolindohráno 15.02.2008, vítězství Osy-ZDE
4 3 Fidolin x Wittmanndohráno 06.06.2008, vítězství Osy--
Přijímač Beleg x Lord Mysticdohráno 06.12.2008, vítězství OsyZDEZDE

Seznam použitých názvů:

Arnhem
Best
Boxtel
Deurne
Dinther
Driel
Ede
Eindhoven
Elst
Erp
Gembert
Grave
Helmond
Hussen
Nijmegen
Oosterbeek
Opheusten
Oss
Renkum
Řeka Ijssel
Řeka Mása
Řeka Rýn
Řeka Waal
Schaarbergen
St. Anthonis
St. Oedenrode
Uden
Veghel
Volkel
Wolfheze
Wyler