Polsko
1.9.1939 - 10.9.1939
Mapa scenaria:
|
|
Mapa původního scenaria:
|
|
Parametry bitvy:
10 kol, 1 den/kolo Verze: PGCZ, Startující strana: Osa |
|
Státy Osy: Německo Státy Spojenců: Polsko |
|
Osa: útočí Spojenci: brání |
|
Zkušenost nakoupených jednotek Osy: Zkušenost nakoupených jednotek Spojenců: |
|
Časová náročnost bitvy: 0.48 % (součin počtu jednotek a tahů vztažený na rozdíl mezi nejkratší a nejdelší bitvou) |
|
Počet jednotek Osy: 11 jednotek, z toho 11 jádrových a 0 posil 0 jednotek je leteckých, 0 námořních a 11 pozemních 0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech |
Transporty letecké/námořní: Osa - Spojenci 0/0 - 0/0 |
Počet jednotek Spojenců: 11 jednotek 0 jednotek je leteckých, 0 námořních a 11 pozemních 0 jednotek naloženo v leteckých a 0 v námořních transportech |
Prestiž + nárůst: Osa / Spojenci 228 + 0 / 240 + 11 |
Počet slotů Osy: 15 slotů, z toho 15 jádrových slotů a 0 slotů pro posily - na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 4 jednotek (4 jádrových + 0 posil) |
|
Počet slotů Spojenců: 11 slotů - na začátku bitvy je tedy možné nakoupit 0 jednotek |
Velké vítězství: | Všechny strategické cíle je nutné dobýt nejpozději do 8. tahu |
Malé vítězství: | Všechny strategické cíle je nutné dobýt nejpozději do posledního tahu |
Dotace za Velké vítězství: | 500 |
Dotace za Malé vítězství: | 200 |
Turnajová utkání této bitvy:
celkem zápasů: 37Turnaj | Etapa | OSA x Spojenci | Už se začalo hrát? | Report | Vítězný save |
1 | 1 | Sturm x stanny | dohráno 12.09.2002, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE |
1 | 1 | Panmarek x Tanner | dohráno 22.10.2002, vítězství Osy | ZDE | ZDE |
1 | 4 | SK x Sepp | dohráno 09.12.2002, vítězství Osy | ZDE | ZDE |
3 | 1 | OTK x SK | dohráno 04.12.2004, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE |
3 | 1 | Roland x Rommel | dohráno 08.11.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE |
Přijímač | Maydan x Kstavk | ano | - | - | |
Přijímač | Hartmann x Papik | dohráno 30.01.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Panmarek x Raimundo | dohráno 07.03.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Hartmann x Aristokrat | dohráno 18.04.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Romulus x Tanner | dohráno 20.07.2003, vítězství Osy | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Gambrinus x stanny | dohráno 15.09.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Sceliphron x H.G. | dohráno 12.11.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Malinovsky x Sepp | dohráno 30.12.2003, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Sepp x Hans | dohráno 30.01.2004, vítězství Osy | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Queenkilller x H.G. | dohráno 03.02.2004, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Gambrinus x Dezz | dohráno 24.02.2004, vítězství Osy | - | ZDE | |
Přijímač | Fidolin x H.G. | dohráno 19.04.2004, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Vasja x H.G. | dohráno 12.05.2004, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Valsidal x Kstavk | dohráno 12.05.2004, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Raduz x stanny | dohráno 21.05.2004, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | lord Mystic x Sturm | dohráno 15.10.2004, vítězství Osy | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Pospechbuh x Valsidal | dohráno 31.12.2004, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Sepp x Satan | dohráno 04.01.2005, vítězství Osy | - | ZDE | |
Přijímač | Chomski x Adam | dohráno 28.01.2005, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Patras x PatrikAndree | dohráno 19.05.2005, vítězství Osy | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Hobart x Papik | dohráno 29.05.2005, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Raeld x stanny | dohráno 02.06.2005, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Richard x stanny | dohráno 15.08.2005, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Liborek x Raduz | dohráno 16.09.2005, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Eisenwolf x Sepp | dohráno 09.06.2006, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Vlk x Raduz | dohráno 22.08.2006, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Xfish5 x Hartmann | dohráno 10.05.2008, vítězství Spojenců | - | ZDE | |
Přijímač | Sam x maximilian | dohráno 15.05.2008, vítězství Osy | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Fenix x 777 | dohráno 28.07.2008, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Ferdinand x 777 | dohráno 01.08.2008, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | Sam x Hajcman | dohráno 18.08.2009, vítězství Spojenců | ZDE | ZDE | |
Přijímač | RICO x Johny ZED | dohráno 30.10.2013, vítězství Osy | ZDE | ZDE |
Březiny Kališ Kutno Lodž Ozorkow Poznaň Rodomsko Řeka Bzura Řeka Odra Řeka Varta Vratislav |
Seznam použitých ORIGINÁLNÍCH názvů
Breslau Brzeziny Bzura River Kalisz Kutno Lodz Oder River Ozorkow (správně Ozorków) Posen (správně Poznań) Rodomsko (správně Radomsko) Warta River |