Co je to vlastně Panzer General ?

Panzer General je značně rozšířená tahová strategie z druhé světové války. Hráč ovládá německou armádu, se kterou postupně ve 38 bitvách válcuje Evropu. Avšak tímto to nekončí. Na internetu je skupina nadšenců, kteří se této hře věnují více, než že by ji jen hráli - vytváří nové bitvy, různě hru vylepšují a své práce nabízí ke stažení, aby si je mohl zahrát kdokoliv. Patřím mezi ně, a tak vznikly tyto stránky.

Korekce chyb

Jelikož jsme všichni jen lidé, ani tvůrci Panzer Generala se nevyhli některým přehmatům...

Charakter těchto chyb je různý, některé jsou málo postřehnutelné a nevýznamné, jiné nelze nezaregistrovat, protože třeba přímo bijí do očí. Nalézt chyby lze v historických faktech, zeměpisných údajích, obrázcích a názvech jednotek, parametrech jednotek, grafice aj. technické chyby. Mou snahou je doplnit skvělou práci tvůrců Panzer Generala hledáním a doladěním chyb, které tvůrci přehlédli a které jsem sám nebo s pomocí hráčů PG detekoval a je v mých silách je opravit.

První věc u které se chci pozastavit jsou chyby v originální hře.
Tady najdete bližší informace
 

Opravené soubory do PG (opravy pro anglickou verzi + český popis) Corrected files for PG (English version)
Opravené soubory do PGCZ (opravy pro PG v češtině + český popis)

Návod na hraní

Ke hraní Panzer Generala tu mám v angličtině nápovědu pod Windows. Ta se stala základem pro vývoj PG manuálu, který vytváří Vesep.
 

PG manuál CZ Panzer General Help